Розклад автобусів

Час Автобуси
6:08 Варва-Чернігів щоденно
6:50 Прилуки-Брагінці щоденно
7:07 Прилуки-Іванківці щоденно
7:15 Прилуки-Остапівка щоденно
7:25 Срібне-Ніжин щоденно
7:49 Прилуки-Дащенки щоденно
8:15 Варва-Прилуки 1,3,5
8:29 Остапівка-Прилуки щоденно
8:48 Іванківці-Прилуки щоденно
9:11 Брагінці-Прилуки щоденно
9:35 Дащенки-Прилуки щоденно
10:00 Чернігів-Остапівка 5,6,7
10:10 Варва-Ніжин щоденно
11:20 Прилуки-Брагінці щоденно
11:21 Остапівка-Чернігів щоденно
12:10 Прилуки-Остапівка 2,4,6,7
12:40 Варва-Прилуки 1,3,5
12:42 Ніжин-Срібне 1,4,5,6,7
13:04 Прилуки-Дащенки щоденно
13:29 Остапівка-Прилуки 2,4,6,7
14:00 Брагінці-Прилуки щоденно
14:47 Прилуки-Іванківці щоденно
14:50 Срібне-Ніжин 5,7
15:17 Дащенки-Прилуки щоденно
15:45 Варва-Ніжин щоденно
16:03 Чернігів-Остапівка щоденно
16:25 Прилуки-Брагінці щоденно
16:48 Іванківці-Прилуки щоденно
17:40 Варва-Ніжин щоденно
17:51 Остапівка-Чернігів 5,6,7
18:54 Брагінці-Прилуки щоденно
19:07 Варва-Прилуки щоденно
19:35 Ніжин-Срібне 5,7
КиївКиїв м. ХарьківськаКиїв м. Чернігівська
4:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
4:45 Варва → Київ (м. Чернігівська)
5:15 Варва → Київ (м. Харьківська)
12:00 Варва → Київ (м. Чернігівська)
14:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
15:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
7:30 Київ (м. Харьківська) → Варва
9:30 Київ (м. Харьківська) → Варва
11:00 Київ (м. Чернігівська) → Варва
15:30 Київ (м. Чернігівська) → Варва
18:30 Київ (м. Харьківська) → Варва
19:15 Київ (м. Харьківська) → Варва
Вартість проїзду – 170 грн (01.12.2018)

Щоб внести зміни за маршрутом Варва-Київ-Варва, скористайтесь формою зворотнього зв’язку

4:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
5:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
14:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
15:30 Варва → Київ (м. Харьківська)
7:30 Київ (м. Харьківська) → Варва
9:30 Київ (м. Харьківська) → Варва
18:30 Київ (м. Харьківська) → Варва
20:00 Київ (м. Харьківська) → Варва

Щоб внести зміни за маршрутом Варва-Київ (м.Харьківська), скористайтесь формою зворотнього зв’язку

4:45 Варва → Київ (м. Чернігівська)
11:00 Київ (м. Чернігівська) → Варва
12:00 Варва → Київ (м. Чернігівська)
15:30 Київ (м. Чернігівська) → Варва

Щоб внести зміни за маршрутом Варва-Київ (м. Чернігівська), скористайтесь формою зворотнього зв’язку

ЧернігівІншіТаксі
4:40 Варва → Чернігів (крім суботи)
13:00 Чернігів → Варва (крім суботи)
Вартість проїзду – 140 грн

Щоб внести зміни або додати інформацію за маршрутом Варва-Чернігів-Варва, скористайтесь формою зворотнього зв’язку.

Пасажирські перевезення
Інформація відсутня
Застереження: актуальність розміщенної інформації підтримується відвідувачами. Якщо у вас є зауваження чи коментарі до змісту, то прохання скористатися формою зворотнього зв’язку, – це допоможе якнайшвидше виправити можливі недоліки.

Що нового?

22/02/19 Змінився час відправлення маршрутки Варва-Київ з 5-30 на 5-15, та Київ-Варва з 20-00 на 19-15.

Проект

Bus.varva.org – це громадьский проект, що створено для зручного та швидкого користування інформацією щодо розкладу руху автобусів по смт Варва. Також на сайті розміщені телефоні номери та час відправлення маршруток, […]